Подорож до Львова

Дати виїздів: 19/12/21 - 25/12/21

1 день в турі

Виїзд з Рівного, Луцька

(Окрім того можлива організація трансферу на посадку в тур з міст: Здолбунів, Дубно, Славута, Острог, Нетішин, Кременець за окрему доплату!)
07:00 - Виїзд з Рівного (ТЦ «Покровський» біля квіткового магазину, час та місце виїзду з інших міст будемо уточнювати індивідуально).
08:30 - 09:00 - зупинка в Бродах (сніданок, туалет).
10:30 - 11:30 - Прибуття до Львова, підняття на Високий Замок (за сприятливих погодніх умов). Це цілий комплекс пам'яток, тут і парк "Високий замок", який засновували у 1835 році, городище давньоруського міста Львова, грот і скульптури левів, і власне рештки Високого замку, який був збудований в 13 столітті під керівництвом Галицько-Волинського князя Лева на Замковій горі.
11:30 - 14:00 - Екскурсія містом. Львів – одне з найпрекрасніших міст України, де відчувається європейський шарм, любов до гармонії та краси. Особливий колорит йому надають витончені будинки, квіти на фасадах, яскраві та оригінальні вітрини, маленькі затишні кафе. Ми помандруємо старим містом, де оглянемо монастир Бернардинів, Єврейський квартал, Домініканський монастир, Вежу Корнякта, Площу Ринок, Міську Ратушу, вул. Вірменську та інше…
14:00 - 15:00 - обід.
15:00 - 15:30 - Піднімаємося на Ратушу. Тут можна помилуватися краєвидами древнього міста, помріяти, загадати бажання... Сучасна ратуша має прямокутну форму. Це чотириповерхова будівля з внутрішнім подвір'ям і триярусною квадратною вежею заввишки 65 м. Також усі бажаючі можуть подивитися на роботу механізму одного з найстаріших в Україні годинників.

15:30 - 20:00 - Вільний час. Смакування справжньої кави у "Копальні кави", а також Львівської кнайпи - "Криївки", музею зброї "Арсенал" та ще багато іншого. Вільний час для Ви також можете використати для відвідування неймовірно романтичних кафе, та тільки у Львові ви зможете повечеряти на даху будинку в ресторанчику «Terrazza» (на сьомому поверсі, відвідувачі зможуть побачити не тільки архітектурні пам'ятники, але й відчути дух старовинного «міста-музею»).
20:00 - Від’їзд зі Львова (автобус знаходитиметься біля Порохової вежі).
23:00 - Повернення до Рівного.


ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ
ДЕНЬ I
Грудень - 600 грн

для дітей (до 12 років) знижка 50 грн від вартості дорослої путівки
ВАРТІСТЬ ТУРУ
- проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі
- супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
- страховий поліс (груповий);
- послуги професійного екскурсовода


У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, а саме:

- Міського Арсеналу: 50 грн дорослий, 15 грн дитячий.
- Італійське подвір’я: 20 грн з особи.
- Підйом на міську Ратушу: 40 грн з особи
- Океанаріум – 250 грн. дорослий, 150 грн. дитячий.
- особисті витрати (сніданки, обіди, вечері, сувеніри).


У варітсть туру НЕ входить:
- Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;

- Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;
- Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).ВАЖЛИВА
ІНФОРМАЦІЯ
ЗАПОВНІТЬ ДАНУ ФОРМУ. МЕНЕДЖЕР ЗАПРОПОНУЄ ВАРІАНТИ ТУРІВ ПРОТЯГОМ 1 ГОДИНИ
[ БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР ТУРУ ]
ПІДБІР ТУРУ
+
ПІДІБРАТИ ТУР
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Made on
Tilda