Feel free: Нью-Йорк + Ніагара

24452,00
грн.
25000,00
грн.
Знаєш, як грайливо шелестить під ногами мʼякий травʼяний килимок у Централ-парку і перше опале листя Нью-Йорка? А як звучать фонтани Сіракюз і садів Лонгвуда, вулиці Бостона і Дзвін Свободи у Філадельфії? Ніщо не зрівняти з вибухом тиші поміж кампусами Гарварда і Массачусетського технологічного, коли на світ з’являється нове відкриття, хіба що потужні децибели Ніагарського водоспаду чи неймовірне захоплення того, хто вперше сюди приїхав. Не сумнівайся, чи тобі сподобається, бо навіть найбільші скептики закохуються саме тут. Кажуть, що Нью-Йорк романтичніший, ніж Париж. Перевіриш? 

Станом на 26.01.2022 - 25765,34 грн. по курсу $ 28.66 грн.

Без нічних переїздів: Без нічних переїздів

Країни: США

ПРОГРАМА
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: Приліт в Нью-Йорк, проходження митного контролю. Збір групи в аеропорті JFK. Трансфер з аеропорту в готель відбувається під рейс KBP-JFK (PS231, приліт о 14:15год. за місцевим часом). 14:30год. - трансфер у готель в Нью-Йорку. Поселення. Вільний час. Ночівля Класичний тип готелів в США.

День 2: Сніданок. Оглядова екскурсія в Нью-Йорку Вільний час. Пропонуємо факультативну екскурсію: Центральний парк Нью-Йорка 30$ Збір групи, повернення у готель. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

 День 3: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Філадельфію. Оглядова екскурсія у Філадельфії Вільний час. Пропонуємо факультативну екскурсію:  Маршрут Нью-Йорк - Філадельфія - Сіракюз - Бостон - Нью-Йорк Feel free: Нью-Йорк + Ніагара Сади Лонгвуд - 450 гектарів раю Збір групи, переїзд у готель в агломерацію Філадельфії. Поселення. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 4: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Пропонуємо факультативну екскурсію: На шопінг у супермаркет-село Peddler's Village Збір групи, переїзд у готель в Сіракюз (NY). Поселення, ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 5: Сніданок. Вільний час. Прогулянка в містечку Сіракюз Пропонується факультативна програма: Могутня краса Ніагарського водоспаду 60$ Вільний час. Збір групи, повернення у готель. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 6: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Бостон. Оглядова екскурсія в Бостоні Вільний час. Збір групи, переїзд у готель в агломерації Бостона (MA). Поселення, ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 7: Сніданок. Виселення з готелю Вільний час. Пропонується факультативна екскурсія: Гарвардський Університет - фабрика президентів і геніїв 40$ Збір групи, переїзд у готель в агломерації Нью-Йорка (NY). Поселення у готель, ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 8: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. 21:00год - трансфер в аеропорт JFK

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:

• проїзд комфортабельним автобусом; 
• проживання у готелях; 
• харчування - сніданки в готелях; 
• супровід керівника групи; 
• оглядові екскурсії згідно з програмою туру; 
• медичне страхування

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• консульський збір (160$) для вироблення туристичної візи США (в разі потреби її виготовлення);
• авіапереліт у/з Нью-Йорк (туристи мають можливість самостійно бронювати авіаквитки): у липні орієнтовна вартість авіаквитків Київ(Бориспіль)-Нью-Йорк-Київ(Бориспіль) - 620$ (ручна поклажа до 12кг.) у липні орієнтовна вартість авіаквитків Стамбул-Нью-Йорк-Стамбул - 620$ (ручна поклажа до 12кг.) • факультативні екскурсії
• особисті витрати

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Важлива інформація:

•туристи, що подорожують одні, додатково оплачують вартість одномісного розміщення в номері. По можливості, і за бажанням самого Туриста, можливе підселення в номер до інших Туристів, які теж подорожують поодинці. В такому випадку сума оплачена за одномісне розміщення повертається туристу до початку туру.
• рекомендуємо бронювати авіаквитки не швидше, а ніж за 2 місяці до планованої дати початку туру. після бронювання туру оплачується сума в розмірі 200 дол. США (в гривнях по курсу НБУ). Решта суми оплачується до дня подачі документів на візу в консульство США.
• туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, департаментів, що обмежують в'їзд на територію їх штату в умовах пандемії Covid-19
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda