Хорватія 24/7

10626,00
грн.
10800,00
грн.
Обирай найщасливіші моменти омріяної відпустки на Адріатичному узбережжі Хорватії серед пальм і квітучих олеандрів, у кришталево чистій воді Адріатичного моря і в затишних бухтах пляжів. Щоб емоції і враження заграли всіма барвами, відвідай стрів Хвар із його сонячними містами ХВАР і СТАРИЙ ГРАД, чарівні й колоритні СПЛІТ і ТРОҐІР, зірку численних фільмів місто ДУБРОВНИК, диво природи – ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА й сотні великих і малих водоспадів на них. Підніми келих за здійснення мрії про ідеальний відпочинок, який триватиме 24/7!

Станом на 26.01.2022 - 11143,5 грн. по курсу € 32.30 грн.

З нічними переїздами: З нічними переїздами

Країни: Хорватія

ПРОГРАМА
COVID УМОВИ
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: Для перетину кордону з Хорватією необхідно пред'явити негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Хорватією (за бажанням. Оплата при бронюванні туру- 13€). Правила для дітей - 0-11р без вимог, 12-17р - тест. Організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19. Час очікування результату 1 час. Деталі тут. 08:00 - збір групи на пл.Двірцевій, біля Головного залізничного вокзалу Львова. 08:30 - виїзд зі Львова. 13:00 - Зустріч туристів на залізничному вокзалі м. Ужгород, що прибувають потягами: №17 Харків - Ужгород № 4 Запоріжжя - Ужгород №29 Київ - Ужгород №81 Вінниця - Ужгород Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.

День 2: Переїзд у Макарську. Поселення у готель. Відпочинок на морі _Адріатичне море — ніжне і тепле. Легкі хвилі, чистий пляж, а вода блакитно-прозора... Море манить нас до себе і змушує повертатись сюди знову і знову. Адріатика!_ Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar.

День 3:  Маршрут (Львів) - (Стрий) - (Сколе) - (Свалява) - (Мукачево) - (Ужгород) - Макарська - (Ужгород) - (Мукачево) - (Свалява) - (Сколе) - (Стрий) - (Львів) Хорватія 24/7 Вільний день, відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо: Сонячний Хвар і Старий Град 42€ дор./33€ діти до 11,99 років Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar.

 День 4: Вільний день, відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо: Спліт і Троґір 31€ дор./25€ діти до 11,99 років Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar.

День 5: Вільний день, відпочинок на морі. Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar День 6: Вільний день, відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо: Дубровник - перлина Адріатики 33€ дор./28€ діти до 11,99 років Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar.

 День 7: Вільний день, відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо: Плітвицькі озера і водоспади 58/€ дор./53€ діти до 11,99 р Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar День 8: Вільний день, відпочинок на морі. Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar

День 9: Виселення з готелю. Вільний день. Збір групи. Переїзд до Львова.

День 10: Прибуття до Львова орієнтовно 23:59.

COVID УМОВИ

Для перетину кордону з Хорватією необхідно пред'явити негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Хорватією (за бажанням. Оплата при бронюванні туру- 13€). Правила для дітей - 0-11р без вимог, 12-17р - тест.
Організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19. Час очікування результату 1 час.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:


• проїзд автобусом єврокласу.
• проживання в готелы
• супровід керівника групи
• страхування 
•сніданки в готелі

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• курортний збір в готелі/віллі - 14€/тур (оплата при бронюванні)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda