Найкраща мандрівка літа - Хорватія

9178,00
грн.
9400,00
грн.
Як і щороку, мрієш про незабутній літній відпочинок? Ми створили такий тур-мрію про найкраще балканське літо, поєднавши в дев’яти днях три красиві країни, сім чарівних міст, два мальовничі озера і одне розкішне море! Запрошуємо тебе в безмежне задоволення від життєдайної води кришталево чистого АДРІАТИЧНОГО МОРЯ, бірюзових ПЛІТВИЦЬКИХ ОЗЕР та десятків великих і малих водоспадів. Прогуляйся з вітерцем і келихом вина на кораблику найглибшим на Балканах СКАДАРСЬКИМ ОЗЕРОМ і одним із найчистіших в Європі ОЗЕРОМ ОХРИД з ефектом сонячних переливів на його тихому плесі. Збери в колекцію відвіданих міст перлини Адріатики СПЛІТ, ТРОҐІР, МАКАРСЬКУ і ДУБРОВНИК у Хорватії, величні ТИРАНУ і КРУЮ в Албанії, древній ОХРИД у Північній Македонії – і нехай цей літній відпочинок справді стане найкращим! 

Станом на 26.01.2022 - 9625,4 грн. по курсу € 32.30 грн.

Країни: Хорватія

З нічними переїздами: З нічними переїздами

ПРОГРАМА
COVID УМОВИ
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: Для перетину кордону з Хорватією необхідно пред'явити негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Хорватією (за бажанням. Оплата при бронюванні туру13€). Правила для дітей - 0-11р без вимог, 12-17р - тест. Організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19. Час очікування результату 1 час. Деталі тут. 05:30 - збір групи на пл.Двірцевій, біля Головного залізничного вокзалу Львова. 06:00 - виїзд зі Львова. 13:00 - Зустріч туристів на залізничному вокзалі м. Ужгород, що прибувають потягами: №17 Харків - Ужгород № 4 Запоріжжя - Ужгород №29 Київ - Ужгород №81 Вінниця - Ужгород Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в готель.

День 2: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Плітвицькі озера і водоспади. Вартість екскурсії + вх. квиток 55€ дор./50€ діти до 11,99 років Збір групи. Переїзд в Макарську. Поселення в готель.  Маршрут (Львів) - (Ужгород) - Макарська - Дубровнік - Скадарське озеро - Шкодер - Тирана - Круя - Охрид - (Ужгород) - (Львів) Найкраща мандрівка літа - Хорватія Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar.

День 3: Сніданок. Вільний день, відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо: Сонячний Хвар і Старий Град 42€ дор./33€ діти до 11,99 років Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar День 4: Сніданок. Вільний день, відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо: Спліт і Троґір 31€ дор./25€ діти до 11,99 років Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar.

День 5: Сніданок. Вільний день, відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля. Готель в Хорватії Rivijera Sunny Resort by Valamar.

День 6: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Дубровник Факультативно пропонуємо: Оглядову екскурсію по Дубровнику 18€ дор./13€ діти до 11,99 років Збір групи. Переїзд у транзитний готель. По дорозі факультативно пропонуємо відвідати Скадарське озеро 26€ дор./21€ діти до 12р. . Поселення в готель Ночівля.

День 7: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у м. Тирана Оглядова екскурсія Вільний час щоб насолодитися містом самостійно. Факультативно пропонуємо відвідати містечко Круя 17€ дор./13€ діти до 12р. Збір групи. Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

 День 8: Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія в Охриді Вільний час відпочинок на озері. Факультативно пропонуємо: Прогулянка на кораблику в Охриді 20€ дор./14 € діти до 11,99 років У гості до Святого Наума 20€ дор./14 € діти до 11,99 років Збір групи. Нічний переїзд у Львів. День 9: Прибуття до Львова приблизно о 23:59

COVID УМОВИ

Для перетину кордону з Хорватією необхідно пред'явити негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Хорватією (за бажанням. Оплата при бронюванні туру- 13€). Правила для дітей - 0-11р без вимог, 12-17р - тест.
Організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19. Час очікування результату 1 час.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:


• проїзд автобусом єврокласу.
• проживання в готелі категорії 2-3*
• супровід керівника групи
• сніданки в готелях
• страхування

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• курортний збір в готелі/віллі - 12€/тур (оплата при бронюванні)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda