50 відтінків літа!

5797,00
грн.
5900,00
грн.
Твій найкращий у житті відпочинок розпочнеться ДЕГУСТАЦІЄЮ всесвітньо відомих еґерських вин зі смачним угорським гуляшем, щоб із чудовим настроєм зануритися з головою у кришталево чисті води АДРІАТИЧНОГО МОРЯ та ОЗЕР ГАРДА І БЛЕД. А ще на тебе чекає розкішна ВЕНЕЦІЯ, романтична ВЕРОНА, старовинні ІЗОЛА ТА ПІРАН, симпатична ЛЮБЛЯНА. Вибирай, які відтінки тобі до душі, і складай свій пазл незабутнього літа!

Станом на 26.01.2022 - 6072,4 грн. по курсу € 32.30 грн.

З нічними переїздами: З нічними переїздами

Країни: Італія

Країни: Словенія

ПРОГРАМА
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: 07:00 збір групи на автостоянці старого терміналу Міжнародного аеропорту "Львів". 07:30 виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. По дорозі факультативно запрошуємо на дегустацію еґерських вин з гуляшем 16€ Нічний переїзд у Венецію.

День 2: Вітаємо Вас в Італії В'їзд на кораблику у Венецію 23€/ос; діти до 12р. - 20€ Оглядова екскурсія у Венеції У вільний час факультативно пропонуємо: Прогулянку на гондолі 25€ Прогулянку Гранд-каналом 20/15€ Трансфер на острови Мурано і Бурано 23€ Переїзд в готель на території Італії. Ночівля.

День 3: Сніданок. Переїзд на найвідоміший курорт Венеціанської Рив'єри, який знаходиться на поборежжі Адріатичного моря — ЛІДО-ДЕ-ЕЗОЛО. Курорт славиться на всю Європу своїм особливим - “золотим піском”, теплим та ніжним морем, широкими та доглянутими пляжами. Тут немає широких вулиць і високих будинків і навіть автомобільного рух і то обмежений. Це повністю екологічно -чистий край! Курорт ідеально підходит як для сімейного тихого відпочинку — ресторани, магазини, аквапарк, океанаріум так і для активного відпочинку — кафе, клуби. _ВІДПОЧИНОК НА МОРІ._  Маршрут (Львів) - (Ужгород) - Егер - Венеція - Лідо-де-Езоло - Верона - Падуя - Тревізо - Любляна - Блед - (Ужгород) - (Львів) 50 відтінків літа! Факультативно в цей день пропонуємо: Поїздку у м. Верона 30€ У Вероні факультативно пропонуємо: Трансфер на озеро Гарда 18/13€ Романтична Верона 13/10€ Збір групи. Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

День 4: Сніданок. Трансфер на курорт Лідо де Езоло. Відпочинок на морі. Вечером факультативно запрошуємо на екскурсію у Падую 15€ Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

День 5: Сніданок. Трансфер на курорт Лідо де Езоло Відпочинок на морі. Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

День 6: Сніданок. Раннє виселення з готелю. Переїзд у місто драконів - Любляну - столицю і візитну карточку Словенії. Факультативно пропонуємо в Любляні поїздку на озеро Блед 20€ Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

День 7: Повернення у Львів (орієнтовне прибуття близько 17:00)

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:


• проїзд автобусом єврокласу.
• проживання в готелі категорії 2-3*
• харчування - сніданки в готелях
• екскурсії за програмою
• супровід керівника групи

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• обов'язкова оренда навушників для оглядової екскурсії у Венеції - 2 євро (попередня оплата обов'язкова)
• депозит на факультативні екскурсії - 33 євро (тариф стандарт), невикористані кошти не повертаємо
• курортний збір в готелях - від 1 до 3 євро (оплата на місці) при груповому бронюванні для дітей/студентів: тури до чотирьох днів (включно) - обов'язкова факультативна екскурсія (якщо вона визначена) / депозит + 1 факультатив на власний вибір; тури від п'яти днів - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Важлива інформація:

• програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати при замовленні оплата туру здійснюється в гривнях згідно з фіксованим комерційним курсом (прохання при кожному замовленні курс уточнювати)
• за одномісне розміщення передбачена доплата - 90 євро/тур
• туристи, які подорожують самостійно, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб
• автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг туроператор не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови
• закордонний паспорт дійсний не менш ніж 90 днів після повернення з туру
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda