Чарівний світанок Туреччини: Стамбул + Каппадокія

3676,00
грн.
4200,00
грн.
Туреччина щороку стає відкриттям для мільйонів туристів з усього світу: СТАМБУЛ закохує в себе з першого погляду панорамою зі стрункими мінаретами, розкішними інтер’єрами мечетей та неймовірно смачною кухнею, а столиця АНКАРА дивує контрастами Сходу і Заходу, збереженими пам’ятками і гостинними районами. Дивні форми і барвисті кольори гір, підземні багаторівневі міста в скелях, чарівний світанок і фотосесія на тлі неба із сотнею повітряних куль – це все КАППАДОКІЯ, космічні ландшафти якої мільйони років тому старанно творили невтомні сім вулканів. Захоплення, насолода і справжнє щастя – Туреччина кожному подарує незабутні враження і бажання ще не один раз приїхати в гості!

Станом на 26.01.2022 - 3876 грн. по курсу € 32.30 грн.

З нічними переїздами: З нічними переїздами

Країни: Туреччина

ПРОГРАМА
COVID УМОВИ
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1:  6:30 збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал 7:00 виїзд зі Львова. Перетин українсько-румунського кордону. Нічний переїзд в Стамбул.

День 2: Прибуття в Стамбул. Поселення в готель Пішохідна оглядова екскурсія в Стамбулі Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. Шопінг шкіряних та хутряних виробів Також факультативно пропонуємо: Екскурсія в Ая Софію 9€ Цілющий хамам – відпочинок і насолода 28€ Кораблик по Босфорі 39€ без алкоголю /50€ з алкоголем МОЖЛИВИЙ ДО ВИКОНАННЯ ПРИ СКАСУВАННІ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ  Маршрут (Львів) - (Стрий) - (Івано-Франківськ) - (Коломия) - (Чернівці) - Стамбул - Анкара - Каппадокія - Стамбул - (Чернівці) - (Коломия) - (Івано-Франківськ) - (Стрий) - (Львів) Чарівний світанок Туреччини: Стамбул + Каппадокія Трансфер до телевежі Чамлиджа 13€ дор./8€ діти до 11,99 років Ночівля.

День 3: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Каппадокію - світ незабутніх світанків, неповторних краєвидів та унікальної історії. По дорозі факультативно пропонуємо Оглядову екскурсію в Анкарі 17€ дор./13€ діти до 11,99 років Поселення в готель. Ночівля.

День 4: Сніданок. Вільний час у Каппадокії. Факультативно пропонуємо : Веселкова Каппадокія (червоний маршрут) 45€ дор./34€ діти до 11,99 р. Вх. білет вкл. у вартість екскурсії Прогулянка на квадроциклах в Каппадокії 28€ Фотосесія в нічних вогнях Каппадокії (трансфер) 11€ Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

День 5: Зустріч світанку в Каппадокії (трансфер на оглядовий майданчик 17€ дор./11€ діти до 11,99р.). Політ на повітряній кулі від 70€ до 125€. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Також факультативно пропонуємо : Екскурсія підземними містами 32€ дор./30€ діти до 11,99 років Збір групи. Переїзд у Стамбул. Поселення в транзитний готель. 

День 6: Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в Стамбул. Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. Також факультативно пропонуємо відвідати Екскурсія на кораблику по Босфорі 22€ дор. /17€ діти до 11,99 років Галатська вежа – туристичний магніт Стамбула 17€ дор. /13€ діти до 11,99 років Справжній Стамбул: площа Таксим і вулиця Істікляль 11€ Все й одразу – автобусна екскурсія Стамбулом 22€ Султанський палац Топкапи 39€ дор. /34€ діти до 11,99 років. Вх. білет вкл. у вартсіть екскурсії. Мечеть Сулейманіє та усипальниці Роксолани і султана 20€ дор. /14€ діти до 11,99 років Збір групи. Нічний переїзд у Львів. День 7: Прибуття у Львів близько 23:59.

COVID УМОВИ

Для перетину кордону з Туреччиною необхідно пред'явити негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Туреччиною (за бажанням. Оплата при бронюванні туру- 13€). В турі буде організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19 в Чернівцях. Час очікування результату 1 год.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру не входить: 

• проїзд автобусом єврокласу; 
• проживання у готелях 3*; 
• харчування - сніданки в готелях; 
• супровід керівника групи; 
• оглядові екскурсії згідно програми туру;
 • медична страхівка

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
• особисті витрати;
• оренда навушників 5€ / тур (оплата разом з туром);
• курортний збір в готелях від 1 до 3 €(оплата на місці);
• при груповому бронюванні потрібно забронювати обов"язково екскурсію + одну додаткову:

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• Фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid19
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda