Албанія - морська пригода

6630,00
грн.
6700,00
грн.
Щоб літо 2021 року назавжди запам’яталося щасливими моментами і повноцінним відпочинком, влаштуй собі незабутню морську пригоду в Албанії! Розпочнемо знайомство з цією сонячною країною у містечку ШКОДЕР, яке розташоване на Скадарському озері в передгір’ї Албанських Альп, далі нас гостинно запрошують надзвичайно цікаві тисячолітні міста з оригінальною архітектурою, невигаданими історіями та затишною атмосферою – БЕРАТ, ТИРАНА, ДУРРЕС, КРУЯ та ГІРОКАСТРА. Албанія також багата на природні шедеври, які однозначно варто побачити, щоб оцінити всю красу і гармонію творіння: бездонний вир БЛАКИТНЕ ОКО, ОЗЕРО ОХРИД з його храмами та монастирями і мальовничий КАНЬЙОН МАТКА. А відпочинок НА КУРОРТІ ВЛЬОРА у цілющих чистих водах одразу двох морів – Адріатичного та Іонічного – довершить ідеальний план твоєї найкращої відпустки!

Станом на 26.01.2022 - 6944,5 грн. по курсу € 32.30 грн.

З нічними переїздами: З нічними переїздами

Країни: Албанія

ПРОГРАМА
COVID УМОВИ
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1:  06:30 збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізнийчний вокзал 07:00 виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд.


День 2: Прибуття в Албанію. Вільний час. Рекомендуємо екскурсію: Шкодер — ворота в Албанські Альпи 9€ дор./6€ діти до 12р. Поселення в готель. Ночівля.

День 3: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на курорт Вльора. Послення в готель. ВІДПОЧИНОК НА МОРІ Факультативно рекомендуємо: Вечірня екс. у Берат 20€ дор./14€ діти до 12р. Ночівля.  Маршрут (Львів) - (Стрий) - (Мукачево) - Шкодер - Тирана - Дуррес - Круя - Гірокастра - Блакитне око - Охрид - Каньйон Матка - (Мукачево) - (Стрий) - (Львів) Албанія - морська пригода.

День 4: Сніданок. Вільний день. ВІДПОЧИНОК НА МОРІ. Факультативно рекомендуємо: Відвідати м. Тирана та м. Дуррес 33€ дор./28€ діти до 12р. Замок Скандербега в Круї 17€ дор./13€ діти до 12р. вхідні квитки у вартості Повернення в готель. Ночівля.

День 5: Сніданок. Вільний день. ВІДПОЧИНОК НА МОРІ. Факультативно рекомендуємо: Гірокастра і джерело Блакитне Око 28€ дор./23€ діти до 12р. вхідні квитки у вартості Повернення в готель. Ночівля.

День 6: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м. Охрид Факультативно рекомендуємо: Непідвласний часу Охрид 13€ дор./8€ діти до 12р. Прогулянка на кораблику в Охриді 20€ дор./14€ діти до 12р. Переїзд в готель. Ночівля.

День 7: Сніданок. Вислення з готелю. Вільничй час Факультативно рекомендуємо: Каньйон Матка 31€ дор./25€ діти до 12р. вхідний квиток у вартості Збір групи. Повернення у Львів. Нічний переїзд.

 День 8: Прибуття у Львів орієнтовно 15:00

COVID УМОВИ

Для перетину кордону необхідно пред'явити негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Албанією (за бажанням. Оплата при бронюванні туру- 13€). Правила для дітей - 0-5р - без вимог, 6-17р - тест.
В турі буде організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19. Час очікування результату 1 год.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:


• проїзд автобусом єврокласу; 
• ПРОЖИВАННЯ У ГОТЕЛЯХ. БАЗОВИЙ ГОТЕЛЬ НА КУРОРТІ ВЛЬОРА - HOTEL VLORA INTERNATIONAL ****
• харчування - сніданки; 
• супровід керівника групи; 
•страхування;

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
• особисті витрати;
• курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці);

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

•туристи, що подорожують самостійно, можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;
• туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• туроператор не відповідає за рішення (та пов'язані з ними наслідки) урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19;
• туроператор не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови;
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг; депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується 
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ;
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda