Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж

7751,00
грн.
8000,00
грн.
Запрошуємо у мандрівку на батьківщину двох геніїв свого часу: голландця Ван-Гога та француза Ейфеля. Ти побачиш БЕРЛІН - найбільше місто Німеччини з незвичайною історичною долею і розкішним сучасним шармом, АМСТЕРДАМ - центр вільнодумства і свободи, місто каналів-велосипедів-тюльпанів, ПАРИЖ - захопливу столицю Франції, яка диктує правила у світі моди, кулінарії, музики, архітектури і живопису, ПРАГА зустріне тебе затишними кав'ярнями та симпатичними вуличками і стане чудовим завершенням незабутньої подорожі.

Станом на 26.01.2022 - 8171,9 грн. по курсу € 32.30 грн.

З нічними переїздами: З нічними переїздами

Країни: Чехія

Країни: Нідерланди

Країни: Франція

Країни: Бельгія

ПРОГРАМА
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: 13:30 - збір групи на автостоянці старого терміналу Міжнародного аеропорту "Львів". 14:00 - виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону. Нічний переїзд у Берлін.


День 2: Прибуття в Берлін Оглядова екскурсія в Берліні У вільний час факультативно пропонуємо: Автобусна екскурсія в Берліні 20€ / 15€ Чарівний Берлін 17€ / 12€ Збір групи. Переїзд на територію Нідерландів. Ночівля готелі.

День 3: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто каналів і вітряків - Амстердам. Оглядова екскурсія в Амстердамі Вільний час! У вільний час факультативно опропонуємо: Трансфер у Заансе Сханс і Волендам 20€ / 15€ Квартал червоних ліхтарів 13 € Прогулянка на кораблику в Амстердамі 16 € Парк квітів Кекенгоф 35€ / 25€ Збір групи. Поселення в готель. Ночівля.

День 4:  Маршрут (Львів) - Берлін - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам - Брюссель - Париж - Disneyland - Прага - Брно - (Львів) Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Париж. По дорозі пропонуємо факультативно: Оглядова екскурсія в Брюсселі 12€ / 7€ Прибуття в Париж. Оглядова екскурсія в Парижі Поселення в готель. Ночівля.

День 5: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти. Пропонуємо на вибір: Диснейленд - Disneyland 18€ / 12€ + вх. квиток ≈ 82 € Лувр 35€ / 25€ Хмарочос Монпарнас 18 € Прогулянку на кораблику по Сені 16 € Монмартр 13€ / 8€  Магія Парижа 17€ / 12€ Нічний Париж 25€ / 20€ Збір групи. Нічний переїзд у Прагу.

День 6: Прибуття у Прагу. Оглядова екскурсія у Празі Дегустація чеського пива 20€ Празький Град 15€ / 10€ Прогулянка на кораблику по Влтаві 25€ / 20€ Легенди Праги 12€ / 10€ Збір групи. Переїзд у готель. Ночівля на території Чехії. 

День 7: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова По дорозі додому пропонуємо факультативну оглядову екскурсію у Брно Екскурсія в місті Брно 10€ Прибуття у Львів орієнтовно о 23:00.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:

• проїзд автобусом єврокласу.
• проживання в готелі категорії 2-3*
• харчування - сніданки в готелях
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• страхування

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:

•рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати депозит на факультативні екскурсії - 33€. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.
• сезонна доплата на виїзди в квітні-травні - 5€ (оплата обов'язкова)
• курортний збір в готелях від 1 до 3€ (оплата на місці)
• при груповому бронюванні дітей/студентів: тури до чотирьох днів (включно) - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір • тури від п'яти днів - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• Фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid19
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda