Мій літній Прованс

10465,00
грн.
10700,00
грн.
Відкрий для себе Прованс – створений природою кольоровий рай на землі, батьківщину романтиків-трубадурів, натхнення для Ван Гога, Сезанна, Ренуара, Пікассо, для дизайнерів ландшафту та інтер'єру… Душа Провансу – це його земля з ароматом лаванди, жовтогарячі клаптики полів соняшника і пшениці, довгі смарагдові пасма виноградників, усі відтінки фіолетового на лавандових плантаціях на початку літа, щедрі оливкові сади, ряди зелених кипарисів і платанів, що пам’ятають ще Наполеона, скалисті бухти з білосніжними яхтами в Монако та Антібі, розкішний шарм Канн і Ніцци, нерукотворна краса Вердонської ущелини, гуркіт каскадних водоспадів поміж неприступних фотогенічних скель, розкидані по мальовничих горах кам’яні будиночки Мустьє-Сент-Марі та неймовірно смачна провансальська кухня з божественним ароматом прянощів... Потіш себе незабутніми днями у теплих водах Лазурового узбережжя! І не проґав можливості дивитися на світ крізь бокал справжнього прованського рожевого!

Станом на 26.01.2022 - 10982 грн. по курсу € 32.30 грн.

З нічними переїздами: З нічними переїздами

Країни: Франція

Країни: Угорщина

ПРОГРАМА
COVID УМОВИ
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1 6:30 - збір групи м Львів. пл Палацова. Головний залізничний вокзал 7:00 - виїзд зі Львова. Можлива підсадка туристів (Стрий, Мукачево, Ужгород) Перетин українсько-угорського кордону. Факультативно пропонуємо: Прогулянку на кораблику по Дунаю 23€, діти до 12 років - 18€ Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля.

День 2: Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Будапешту Вільний день. Факультативно пропонуємо: Душа і серце Будапешта 13€, діти до 12 років - 8€  Маршрут (Львів) - (Мукачево) - (Ужгород) - Будапешт - Ніцца - Канни - Монако - Антіб - Будапешт - (Мукачево) - (Львів) Мій літній Прованс Збір групи. Нічний переїзд в Ніццу.

День 3: Прибуття у Ніццу. Вільний час у Ніцці. Факультативно пропонуємо: Оглядову екскурсію в Ніцці 13€, діти до 12 років - 8€. _ВІДПОЧИНОК НА ЛАЗУРНОМУ УЗБЕРЕЖЖІ_ Збір групи. Переїзд у готель. Ночівля.

 День 4: Сніданок. Вільний час. _ВІДПОЧИНОК НА ЛАЗУРНОМУ УЗБЕРЕЖЖІ_ Факультативно пропонуємо Екскурсію в Монако 23€, діти до 12 років - 18€ Екскурсію у Каннах 18€, діти до 12 років - 13€ Повернення в готель. Ночівля.

День 5: Сніданок. Вільний час. _ВІДПОЧИНОК НА ЛАЗУРНОМУ УЗБЕРЕЖЖІ_ Факультативно пропонуємо відвідати найгарніше селище Франції Мустьє-Сент-Марі та подорозі відвідати Вердонську ущелину 33€, діти до 12 років - 25€ Повернення в готель. Ночівля.

День 6: Сніданок.Виселення з готелю. Вільний час. _ВІДПОЧИНОК НА ЛАЗУРНОМУ УЗБЕРЕЖЖІ_ Факультативно пропонуємо: Місто митців і мільйонерів - Антіб 18€, діти до 12 років - 13€ Збір групи. Нічний переїзд в Будапешт.

День 7: Прибуття в Будапешт. Ночівля.

День 8: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Львів. По дорозі факультативно пропонуємо відвідати: дегустацію егерських вин з гуляшем 18€ Прибуття у Львів орієнтовно о 23:00

COVID УМОВИ

Для подорожі в даний тур потрібно мати сертифікат вакцинації (Вакцини Pfizer, Moderna, AstraZeneca, J&J). Правила для дітей: 0-11р. - без вимог. Вакцинація від 12 років.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:


• проїзд автобусом єврокласу.
• проживання в готелі категорії 2-3 *
• харчування - сніданки в готелях
• екскурсії за програмою
• супровід керівника групи
• страхування

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати • курортний збір в готелях - від 1 до 3 € (оплата на місці)
• для невакцинованих туристів обов"язкова здача антиген-тесту в турі 25€ (оплата на місці)
• оренда навушників 5€ (оплата з туром)
• при груповому бронюванні туру - оплачується обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив за своїм вибором

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• Фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid19
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. депозит можна використовувати на факультативні екскурсії. На розважальні програми депозит на зараховується
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda