Земля фіордів та льодовиків-Норвегія

11920,00
грн.
12500,00
грн.
Тур на 7 днів, дві ночівлі на паромі. Ранковий виїзд зі Львова і нічне прибуття у Львів.

Відвідаємо міста Польщі (Варшава, Гданськ та місто-курорт Сопот); Данії (Копенгаген); Норвегії (Осло, Флом звідки відкривається подорож по фіордам Норвегії), Швеції (Гетеборг). Варшава нікого не залишить байдужим. Пройдемо біля найвідоміших варшавських костьолів,біля пам’ятників з цікавою історією. Помилуємось одним з найкрасивіших палацово-паркових ансамблів – Королівськими Лаанками. Зануримось в історію та легенди в Старому місті Варшави. Відвідаємо одне з найкрасивіших та портове місто Гданськ. Оглянемо Старе місто Гданська з його визначними памятками та найбільший середньовічний цегляний замок в Європі - Мальборк. Погуляємо по найдовшому дерев'яному пірсу в Європі в місті Сопот. Копенгаген - місто,яке огортає нас своїм затишком та гостинністю. Побачимо усі цікавинки міста на суходолі та відкриємо його для себе з моря. Переїдемо в Осло – місто водночас і загадкове і прекрасне, компактне і затишне. Вирушимо у мандрівку містом, я якій обов’язково побачимо усі визначні пам’ятки. Погуляємо по парку Густава Вігеланда, в якому усі скульптури  відображають гаму різних людських відносин. В місті Флом Зануримось у приголомшливі екскурсії, з незвичайними пейзажами на гори, озера, водоспади.Завітаємо у шведське місто Гетеборг, де насолодитесь поєднанням минулого та сучасного. Матимете змогу відпочити катаючись на кораблику по каналах Гетеборга.
У вартість туру включена: оглядова екскурсія по столиці Норвегії – Осло.

Проживання у готелях категорії 3* на території Польщі, Швеції, Норвегії. Сніданки включені у вартість в готелях.  Дві ночівлі на паромі, сніданки за додаткову плату.

Без нічних переїздів: Без нічних переїздів

Країни: Норвегія

Країни: Польща

Країни: Данія

ПРОГРАМА
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1-й
08:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
08:30 - виїзд групи до Польщі.
Переїзд до Варшави.
При наявності часу пропонуємо вечірню екскурсію:
«Старе місто Варшави» ( 462 гривень/ 308 гривень).
Під час екскурсії Ви побачите: Старе місто Варшави, занесене до списку світової спадщини ЮНЕСКО, Замкову площу, Королівський тракт, собор Святого Яна, Барбакан, статую Сирени і ще дуже багато цікавого і пізнавального...
Переїзд в Гданьск.
Поселення в готель.
Ночівля.

День 2-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Вільний час у Гданську.
Пропонуємо факультативні екскурсії:
Оглядова екскурсія по Гданську ( 462 гривень / 308 гривень).
Ви побачите: Старий Гданськ - Ратуша міста, площа Длуги Тарг, готичний Двір Артуса, Золотий будинок, фонтан Нептуна, костел св. Марії та ін.; популярне місце Головного міста - Королівська дорога, над якою височить ратуша, з готичною вежою і з якій відкривається панорама міста.
«Екскурсія Мальборк - середньовічний замок в Гданську» ( 616 гривень / 462 гривень + вх. квиток ~ 308 гривень).
Замок Мальборк, безумовно, один з найважливіших пам'ятників в Польщі, визнаний ЮНЕСКО як об'єкт всесвітньої спадщини в 1997 році. Це найбільший середньовічний цегляний замок в Європі, побудований Тевтонським орденом в 14 столітті. Його краса виходить не тільки з величезних розмірів і дизайну, але і з мальовничого місця біля річки Ногат. Більшість фотографій замку завжди робиться з берега річки. Під час нашого туру ви помилуєтеся цим фантастичним видом, а також відвідайте Музей замку Мальборк, де ви побачите красиві готичні інтер'єри і скульптури, колекцію історичної зброї, бурштинових артефактів і творів художнього ремесла.
«Екскурсія в місто - курорт Сопот» ( 616 гривень / 462 гривень). Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по найдовшому дерев'яному пірсу в Європі, дізнаєтеся про історію міста, його традиції і фестивалі, які проходять тут щороку.
Переїзд в порт.
Посадка на паром.
Ночівля на паромі.

День 3-й
Сніданок на паромі за доплату (~ 370 гривень).
Ранкове прибуття в порт.
Нас чекає найкраще місто землі - Копенгаген.
Тут є все! Смачна їжа, різноманітна архітектура, гостинні люди, а головне - затишок. Його данці називають рецептом свого щастя, адже дуже часто в суєті великого міста не вистачає саме затишку.
Ну і якщо Ви шукайте щось особливе, ласкаво просимо на оглядову пішохідну екскурсію по Копенгагену. Наше завдання - зробити так, щоб Копенгаген «припав вам до душі».
У вільний час запрошуємо Вас на факультативні екскурсії, які ще більше дозволять Вам дізнатися про це місто - казку:
«Автобусна екскурсія по Копенгагену» ( 555 гривень / 462 гривень).
Ми починаємо екскурсію на Ратушній площі, де Ви побачите будівлю Ратуші, парк Тіволі і Гліптотеку Фонду Карлсберг. Потім ми вирушаємо до замку Кристиансборг, де Ви почуєте історію заснування міста, побачите пам'ятник єпископу Абсалону, якого вважають засновником Копенгагена, а також дізнаєтеся які історії пов'язані з цим замком. Ми також проїдемо повз Крістіаніі - вільне міста сучасних хіпі. Далі наш шлях лежить до каналу Нюхавн - однієї з головних визначних пам'яток Копенгагена. Звідси ми доїдемо до королівського палацу Амалієнборг і побачимо дві церкви: величний Мармуровий Собор і православну церкву Олександра Невського і дізнаємося історію її будівництва. Ми зупинимося біля фонтана Гефіон - найбільшого фонтану в Копенгагені і дізнаємося, який міфологічний сюжет покладений в основу його створення. І завершимо ми нашу подорож біля Русалочки - знаменитого символу Данії, у якого кожен день збирається безліч туристів, охочих сфотографуватися.
«Екскурсія по каналах Копенгагена» ( 493 гривень).
Екскурсія починається і закінчується на каналі Нюхавн - одному з головних визначних пам'яток міста. Під час цієї морської екскурсії Ви побачите будинки, в яких жив Г. Х. Андерсен, помилуєтеся видом Копенгагена з боку моря, і зробите три основних зупинки на фотопаузу..
«Екскурсія в королівський палац Розенборг» ( 616 гривень + вх. квиток).
Під час цієї екскурсії Ви побуваєте в колишньому королівському палаці Розенборг, побудованому королем Крістіаном 4 як заміський палац, і служили королівською резиденцією до 1710 року. Цей палац є унікальним, тому що тут збережена оригінальна обстановка і оздоблення, картини та особисті речі, що належали королівським родинам починаючи з короля Крістіана 4 до останнього з Ольденбургов- Фредеріка 7. У замку знаходиться також головний королівський трон, який використовувався під час церемонії «вінчання на царство» датських абсолютних монархів і три срібних лева, які охороняють датську монархію.
Посадка на паром.
Переїзд на територію Швеції.
Поселення в готель.
Ночівля.

День 4-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Нас чекає Норвегія... Прекрасна і загадкова країна. Це незаймана природа, суворий вітер і неприступні фіорди. У цій кам'яній красі, втомившись від міської суєти, душа будь-якої людини немов занурюється в світ неприборканої і непокірної природної сили.
Ми познайомимося з Вами зі столицею Норвегії - компактним і затишним містечком Осло. Історичний центр столиці розташовується уздовж головної пішохідної вулиці - Карл Йохан. Тут знаходяться такі значущі об'єкти як: Домський собор, будівлю Парламенту, державний університет Осло, знаменита будівля міської Ратуші (тут щорічно вручається Нобелівська премія миру), і завершує променаду Королівський Палац. Всі ці місця можуть багато цікавого розповісти про історію Норвегії і Осло.
Вільний час.
У вільний час запрошуємо Вас на екскурсії:
Автобусна екскурсія по Осло + парк Густава ( 616 гривень / 462 гривень).
Один із способів познайомитися з містом і оглянути головні визначні пам'ятки - це вирушити у захоплюючу мандрівку по місту на автобусі. Екскурсія триває близько 3 годин. Протягом оглядової екскурсії ми відвідаємо історичний центр міста, три набережних Осло-фьорда, сучасну будівлю Опери і балету, півострів Бігдой (королівська літня резиденція і місце знаменитих музеїв). А також екскурсія передбачає відвідування парку скульптур Густава Вігеланда і оглядовий майданчик на трампліні Хольменколлен.
Поселення в готель на території Норвегії.
Ночівля.

День 5-й
Сніданок.
Переїзд в місто Флом.
Розташований він у центрі Аурландс-фьорда, відгалуженні Согне-фьорда (найдовшого фьорда Норвегії).
Вільний час.
Запрошуємо Вас на приголомшливі екскурсії, з незвичайними пейзажами на гори, озера, водоспади.
«Екскурсія в Ущелину Сталхейм» ( 924 гривень, включений обід). З чим найчастіше асоціюється Норвегія? Водоспади, гори, ущелини, дерев'яні будиночки з дахами, порослими травою. Все це ви знайдете в Сталхейме. А також Вас пригостять смачним обідом в найдавнішому готелі.
«Оглядовий майданчик Стегастейн (Норвегія)» ( 863 гривень / 770 гривень).
Норвегія славиться на весь світ своїми природними красотами, заради яких сюди приїжджають туристи з усього світу. Влада країни в свою чергу, робить все можливе, щоб милуватися природними пам'ятками було ще приємніше. Так, в Норвегії облаштовано безліч оглядових майданчиків, а найбільш цікавою і незвичною з них по праву може вважатися Стегастейн.
«Круїз на кораблику по Согнефьорду і рукаву Нерёйфьорду» ( 1787 гривень / 1540 гривень).
Фіорди - це врізаються в сушу на багато кілометрів затоки, оточені неприступними горами. Це кілька квадратних кілометрів чистоти, бездоганності, прозорості та медитативного спокою. Ці затоки утворилися в незапам'ятні часи, 25 мільйонів років тому... Саме тоді льодовики поступово танули і відступали в море. Согнефьорд в Норвегії називають «Королем фіордів». Він є одним з найдовших і найглибших фіордів світу, його довжина 219 км, ширина в деяких місцях доходить до 6 км, а глибина досягає позначки в 1308 метров. Согнефьорд ділиться на кілька рукавів. Найбільш красиві, - Неройфьорд, Аурландфьорда, і Ферландсфьорд. На берегах цього фьорда розташовані найвищі в Норвегії гори і найкрасивіші льодовики. Він оточений крутими зеленими схилами і величними водоспадами, що спускаються чудовими каскадами з крутих гір.
«Фломська залізниця» ( 2095 гривень / 1479 гривень) - наймальовничіша в світі поїздка по залізничній дорозі. Фломска залізниця вважається однією з головних і найбільш яскравих пам'яток Норвегії. Щороку цей залізничний маршрут, який пролягає серед приголомшливих пейзажів, якими можна милуватися з вікна, приваблює мандрівників з усього світу. У 2014 році журнал Lonely Planet назвав Фломську дорогу найкрасивішим залізничним маршрутом в світі.
Переїзд на територію Швеції.
Поселення в готель.
Ночівля.

День 6-й
Сніданок.
Переїзд в містечко Гетеборг - велике шведське місто з великим старим центром з каналами, архіпелагом в п'яти хвилинах від міста, штаб-квартирами великих концернів на кшталт Volvo і Victor Hasselblad, кількома величезними парками і потужними музеями.
Запрошуємо Вас на екскурсії:
«Автобусна оглядова екскурсія по місту Гетеборг» ( 555 гривень / 308 гривень).
Під час екскурсії Ви відвідаєте: Старе місто, бульвар Авеню, Ринок морепродуктів, Міський Яхт Клуб, оглядовий майданчик «Ліпстік» 83 метра над рівнем моря, Собор Мастхюг в старому місті, Висячий міст, Нове місто в Ліндхолм. Центральною вулицею Гетеборга вважається Авеню, де розташовується величезна кількість магазинів, торгових центрів, універмагів, готелів, офісних будівель, кафе, ресторанів і розважальних закладів. Тут можна придбати все, від простеньких сувенірів до елітного одягу модних кутюр'є.
Музей «VOLVO» ( 770 гривень / 616 гривень).
Музей "VOLVO" розповість Вам про історію розвитку компанії VOLVO з початку 1927 року і до сьогоднішнього дня. Всі мріють дізнатися і побачити своїми очима, як починала розвиватися легендарна автоіндустрія "VOLVO" та де виробляються автомобілі відомі всьому світу своєю справжньою шведською якістю.
«Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга» ( 924 гривень / 709 гривень)». Водна прогулянка має відразу дві незаперечні переваги - можливість відпочити, а також відмінний шанс поглянути на місто з іншого боку. З води головні визначні пам'ятки можуть виглядати зовсім інакше.
Переїзд в порт Карлскруна.
Посадка на паром.
Ночівля на паромі.

День 7-й
Сніданок на паромі за доплату.
Виїзд в Україну.
Повернення до Львова.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

Супровід керівником групи
Проживання по маршруту: готель 3*
Харчування - сніданки
Екскурсії згідно програми туру
Страхування

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

Депозит - 1078 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
Проїзд в громадському транспорті
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 62 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. 
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda