Польський джаз

4928,00
грн.
5300,00
грн.
Тур на 4 дні без нічних переїздів. Ранковий виїзд з України і нічне прибуття в Україну (в залежності від проходження кордону).

Ночівля у готелі категорії 3* на території Польщі (3 ночі).

Люблін привертає до себе увагу унікальним кліматом, пишною архітектурою, незліченними пам'ятниками.  Варшава зацікавить нас своєю архітектурою. Буде можливість відвідати найбільший критий аквапарк в Європі - "Suntago Wodny Świat". Для великих поціновувачів архітектури пропонуємо завітати у палацово-парковий ансамбль «Королівські Лазенки», Королівський палац та Вілянувський палац. Заїдемо у Гданськ - одне з найкрасивіших міст Польщі, розташоване на Балтійському морі. Будемо мати можливість заїхати у місто-курорт Сопот.  Прогуляємося по найдовшому дерев'яному пірсу в Європі, дізнаємося про історію міста, його традиції та фестивалі, які проходять тут щороку, а також відпочинемо на березі Балтійського моря. Ознайомимося з визначними пам’ятками Кракова - міста на берегах Вісли. Відвідаємо Вавельський замок - найкращий пам'ятник ренесансної культури, який був створений найвідомішими європейськими майстрами.

У вартість туру входить оглядові екскурсії по Любліні, Варшаві, Гданську, Кракові.

Без нічних переїздів: Без нічних переїздів

Країни: Польща

ПРОГРАМА
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1-й
07:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
07:30 - виїзд зі Львова.
Перетин кордону із Польщею.
Переїзд в Люблін.
Оглядова екскурсію по місту Люблін (у вартості туру).
Люблін — місто, яке називають столицею східної Польщі. Люблін це місто натхнення, де усвідомлення історії надихає на майбутнє. Багата, семивікова історія Любліна, а також його розташування у багатокультурному середовищі зумовлюють його особливі якості. Це чарівне місце привертає до себе увагу унікальним кліматом, пишною архітектурою, незліченними пам'ятниками. Старовинні Краківські ворота, стара Ратуша, Костел братів Домініканців, Люблінський музей – весь історичний центр міста для вас. Чи не бажаєте трохи насолодитись містом?
Переїзд до Варшави.
На обід ми зупинимось в стилізованому польському ресторані (оплата самостійно по меню).
Оглядова екскурсію по місту Варшава (у вартості туру). 
Під час цієї екскурсії ми пройдемо біля найвідоміших варшавських костьолів, зупинимося біля воріт Варшавського університету і покажемо пам'ятник c сюрпризами, розповімо історію Президентського палацу і про людей, які жили в ньому. Ви дізнаєтеся, чому пам'ятник Міцкевичу був відкритий в повній тиші, і хто з варшавських письменників страждав агорафобією. Ми дійдемо до колони короля Сигізмунда, яку колись хотіло допитувати гестапо. Потім на ринковій площі Старого міста, поруч з пам'ятником-гербом Варшави русалкою, розповімо пов'язану з нею легенду, а потім попрямуємо до найкрасивішого костелу Нового міста. Нашу прогулянку ми закінчимо біля пам'ятника героям Варшавського повстання. Ви дізнаєтеся про його трагічну долю і відступі його учасників. (~2 год.).
Поселення в готель.
Ніч в готелі.

День 2-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Вільний час у Варшаві.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
"Suntago Wodny Świat" (трансфер 709 гривень + вх. квиток) є найбільшим критим аквапарком в Європі. Тут пропонують усі можливі розваги на воді, а також зони для відпочинку і оздоровлення. Тільки уявіть собі, за 1 день Аквапарк може прийняти 15 000 відвідувачів! У Аквапарку є 3 зони: Jamango, Relax, Saunaria.
Jamango - зона для яскравого сімейного відпочинку. Ця зона відпочинку пропонує різноманітні водні шаленства. Тут дуже багато басейнів і навіть 32 типи гірок для спуску загальною довжиною 3 км. Зокрема, щонайдовша в Європі крита водна гірка для спуску, яка тягнеться на 320 метрів. Загалом, тут є різні гірки на будь-який смак: деякі дуже високі, на інших доведеться спускатися головою вниз, або в темряві, або в час спалахів фарби. У Jamango можна відвідати і 18 басейнів загальною площею 3500 м. кв. Зокрема, викупатися у басейнах з нестримним потоком річки, з хвилями як на морі, з гідромасажем або у відкритому з баром.
Зона Relax - це величезна крита територія площею близько 20 000 кв. м., де облаштували термальний басейн площею майже 900 м. кв.
Saunaria - комплексний відпочинок для усього організму. Назва зони дає зрозуміти, що тут можна відпочити не лише тілом, але і думками. Saunaria займає 2500 кв. м площі і пропонує 12 різних сфер відпочинку.
Центр науки "Коперник" ( 462 гривень + вх. квиток) - найцікавіший музей Варшави, який вам Точно варто відвідати! Центр відкрився у 2010 році і сьогодні є однією з визначних пам'яток польської столиці. І вважається, що не даремно. По суті це не зовсім музей. Хоч би тому, що усі експонати тут не лише можна, але і треба чіпати. Швидше, це зібрані під одним дахом пізнавальні і освітні атракціони. У Центрі ви отримуєте найцікавіші уроки фізики, хімії, біології, психології, які тільки були у вашому житті.  У "Копернику" одночасно працюють 7 постійних виставок, хоча на перший погляд здається, що це одна велика експозиція. Вся річ у тому, що тематичні зони перетікають одна в іншу. Творці мотивували це тим, що тут, як і в природі, усі процеси та науки взаємозв'язані і невіддільна. Тому особливого маршруту в Центрі немає: ви просто гуляєте по музею і вивчаєте ті речі, які привертають вашу увагу.
Екскурсія в Королівські Лазенки ( 462 гривень, ~2 год.). Королівські Лазенки - це чарівний палацово-парковий ансамбль розташований на Королівському тракті на території колишнього Уаздова.
Сьогодні Королівські Лазенки - це один з найкрасивіших палацово-паркових ансамблів не тільки в Польщі, але й в Європі. Тут серед пам'яток історії та пам'яток архітектури, серед прекрасних скульптур можна відпочити, випити чашечку смачної кави, з'їсти морозиво, послухати спів птахів або сонати і мазурки біля пам'ятника Ф. Шопена. Тут навесні розквітає 53 тисячі квітів.
Королівський палац ( 770 гривень, ~2 год.). Не буде перебільшенням сказати, що це візитна картка міста. Розташований Королівський палац в самому центрі на Замковій площі. Ви будете здивовані, дізнавшись, що ця старовинна на вигляд будівля побудована (точніше відновлена) лише в 1970-х роках. Річ у тому, що в 1944 році за наказом Гітлера Варшаву практично зрівняли з землею. В результаті бомбардувань були підірвані всі історичні споруди - в тому числі і прекрасний Королівський палац, від якого залишилася одна арка. Але після закінчення війни Варшаву і Старе місто фактично відбудували заново на основі збережених старих планів, фотографій і малюнків. Зараз деякі туристи навіть не підозрюють, що Королівський замок такий молодий. Фасад будівлі оформлений досить скромно, але інтер'єри по-справжньому розкішні - яскравий приклад дуже рідкісного стилю раннього бароко..
Екскурсія в "Польський Версаль" Вілянув ( 770 гривень, ~3,5 год.). Вілянувський палац і сад знаходиться в районі Вілянув на південно-східній околиці Варшави. Палац побудований в 1677 - 1698 рр. Августином Лоццо для короля Яна Собеського, згодом належав кільком поколінням монархів і вельмож. Вілянувскій палац - пам'ятник бароко, який поєднує в собі елементи польської, італійської та французької архітектури. Зовні палац прикрашають скульптури короля і його дружини в оточенні статуй античних богів і стилізованих фігур, які уособлюють різні регіони Польщі. Особливий інтерес представляють і сонячний годинник з бюстом бога часу Хроноса. Внутрішні приміщення прикрашені фресками, писаними плафонами і ліпниною. Тут можна побачити зразки меблів, дорогі драпіровки і панно. У Вілянувскій палаці зібрана багата колекція європейського живопису XVII століття, включаючи полотна Рембрандта, Ван Дейка, Рафаеля. Розкішний сад оформлений у французькому стилі. Його прикрашають візерункові газони і квітники, на алеях встановлено безліч позолочених і мармурових скульптур. Є шедевром бароко, а також предметом національної гордості Польщі.
Переїзд в готель.
Ніч в готелі.

День 3-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Гданськ.
Екскурсія по місту Гданськ (у вартості туру).
Гданськ, одне з найкрасивіших міст Польщі, розташований на Балтійському морі. Він зіграв важливу роль в історії, особливо в XX ст. Саме тут в 1939 р. спалахнула Друга світова війна, і саме тут з'явився робочий рух "Солідарність", що поклав край влади комуністів в Східній Європі. Варто оглянути Старе місто Гданську, яке зрівняли із землею під час Другої світової війни, а потім клопітливо реконструювали, повернувши йому той вигляд, який він мав в славні часи Ганзейської ліги.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Екскурсія Мальборк - середньовічний замок в Гданську» ( 616 гривень/ 462 гривень + вх. квиток ~ 308 гривень). Замок Мальборк, безумовно, один з найважливіших пам'ятників в Польщі, визнаний ЮНЕСКО як об'єкт всесвітньої спадщини в 1997 році. Це найбільший середньовічний цегляний замок в Європі, побудований Тевтонським орденом в 14 столітті. Його краса виходить не тільки з величезних розмірів і дизайну, але і з мальовничого місця біля річки Ногат. Більшість фотографій замку завжди робиться з берега річки. Під час нашого туру ви помилуєтеся цим фантастичним видом, а також відвідайте Музей замку Мальборк, де ви побачите красиві готичні інтер'єри і скульптури, колекцію історичної зброї, бурштинових артефактів і творів художнього ремесла.
«Екскурсія в місто - курорт Сопот» ( 616 гривень / 462 гривень). Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по найдовшому дерев'яному пірсу в Європі, дізнаєтеся про історію міста, його традиції і фестивалі, які проходять тут щороку.
Поселення в готель.
Ніч в готелі.

День 4-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд у Краків.
Оглядова екскурсія по Кракову (у вартості туру) - красиве місто на берегах Вісли, в якому налічується - на хвилиночку - близько 5 тисяч середньовічних будівель і сотні тисяч творів мистецтв - це Краків. Місто, чия магічна сила щороку притягує туристів з усіх куточків планети. Про визначні пам'ятки Кракова можна розповідати без кінця, але ... марно. По-перше, все одно що-небудь забудеш, а по-друге, краще самим один раз побачити цю красу, ніж сто раз почути і тисячу разів про неї прочитати.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Вавельский замок і Старовинний район Казиміж ( 770 гривень) - цей замок за декілька віків існування пережив багато хазяїв: тут жили польські королі, австрійські військові, заходили литовці, розміщувалися німці під час Другої світової війни. Але що б не відбувалося він все одно залишався частиною Польщі і її історії. Також на території замку розташований відомий Кафедральний собор святих Станіслава і Вацлава. На вході в нього висять кістки мамонта, які, за переказами, приносять щастя місту. У соборі знаходиться усипальня польських королів і Вівтар Батьківщини - священне місце, куди монархи покладали військові трофеї. Далі ми запросимо Вас в історичний, єврейський район Кракова, як говорять краків'яни: "На Казиміж". Сьогодні це місце кипить життям, бувши культурним центром Кракова з кафетеріями, пабами, маленькими антикварними крамницями - усі вони надзвичайно майстерно прикрашені. Це модне сьогодні місце, оточують історичні будівлі - свідки минулого процвітання Казимежа, а пізніше-трагічного періоду німецької окупації і зачисток тутешнього населення під час Голокосту. У цьому місці велися знімання відомого фільму Стівена Спілберга "Список Шиндлера".
Виїзд з міста.
Перетин кордону.
Нічне прибуття у Львів (залежить від проходження кордону).

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

Супровід керівником групи
Проживання по маршруту: готель 3*
Харчування - сніданки
Оглядові екскурсії по Любліні, Варшаві, Гданську та Кракові
Страхування (Поліс доступний для звантаження в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

Депозит - 616 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
Проїзд в громадському транспорті
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 62 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його повною мірою, залишок коштів НЕ повертається.
Місця в автобусі розподіляються в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті
Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.
ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda