Вікенд в Копенгаген

8008,00
грн.
8500,00
грн.
Тур на 5 днів без нічних переїздів. Ранковий виїзд з України. Нічне прибуття в Україну.
Ночівля у готелях категорії 3* на території Польщі (1 ніч), Німеччини (1 ніч), Данії (2 ночі).
У турі відвідаємо: Польщу (Краків), Німеччину (Вернигероде, Гослар, Берлін), Данію (Копенгаген).
У турі ми дізнаємося про визначні пам’ятки міста на берегах Вісли – Кракова. Вернигероде нас зачарує  строкатими фахверковими будиночками, казковими замками, загадковими печерами. Гуляючи по вулицях Гослара виникає відчуття, що знаходишся в якійсь в казці або, прогулюєшся принаймні, по величезній кіношній декорації із затишними фахверковими будинками, віковою бруківкою, загадковими льохами. Копенгаген вразить нас своїм затишком. На Ратушній площі ми побачимо будівлю Ратуші, парк Тіволі і Гліптотеку Фонду Карлсберг.  Від дивовижних замків Данії у нас перехопить дух. А також потрапимо під магічну чарівність та вплив живого й невимушеного шарму Берліну.
У вартість туру входить оглядові екскурсії по Кракову, Вернигероде, Копенгагену.

Без нічних переїздів: Без нічних переїздів

Країни: Данія

Країни: Польща

Країни: Німеччина

ПРОГРАМА
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1-й
08:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
08:30 - виїзд групи.
Перетин кордону.
Переїзд до Кракова.
Оглядова екскурсію по м. Краків (у вартості туру) - красиве місто на берегах Вісли, в якому налічується - на хвилиночку - близько 5 тисяч середньовічних будівель і сотні тисяч творів мистецтв - це Краків. Місто, чия магічна сила щороку притягує туристів з усіх куточків планети. Про визначні пам'ятки Кракова можна розповідати безкіечно, але... марно. По-перше, все одно що-небудь забудеш, а по-друге, краще самим один раз побачити цю красу, ніж сто раз почути і тисячу разів про неї прочитати.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Вавельский замок і Старовинний район Казиміж ( 616 гривень) - цей замок за декілька віків існування пережив багато хазяїв: тут жили польські королі, австрійські військові, заходили литовці, розміщувалися німці під час Другої світової війни. Але що б не відбувалося він все одно залишався частиною Польщі і її історії. Також на території замку розташований відомий Кафедральний собор святих Станіслава і Вацлава. На вході в нього висять кістки мамонта, які, за переказами, приносять щастя місту. У соборі знаходиться усипальня польських королів і Вівтар Батьківщини - священне місце, куди монархи покладали військові трофеї. Далі ми запросимо Вас в історичний, єврейський район Кракова, як говорять краківлян "На Казиміж". Сьогодні це місце кипить життям, будучи культурним центром Кракова з кафетеріями, пабами, маленькими антикварними крамницями - усі вони надзвичайно майстерно прикрашені. Це модне сьогодні місце, оточують історичні будівлі - свідки минулого процвітання Казимежа, а пізніше-трагічного періоду німецької окупації і зачисток тутешнього населення під час Голокосту. У цьому місці велися зйомки відомого фільму Стівена Спілберга "Список Шиндлера".
Переїзд та поселення в готель.
Ночівля.

День 2-й
Сніданок.
Виселення з готелю. 
Переїзд до Німеччини.
Оглядова екскурсія по м. Вернигероде (у вартості туру): фахверкове гніздечко в передгір'ях Гарца. Строкаті фахверкові будиночки, казковий замок, загадкові печери, - такі асоціації виникають при згадці про Вернигероде - містечко з тисячолітньою історією, розташоване в північних передгір'ях Гарца. Гарц, все ж, не порівняти з мальовничими вершинами альпійського масиву Альгой. І все ж в цих двох регіонів немало спільного. Головне, що їх об'єднує, - це прекрасні замки, що велично височіють над містечками, що знайшли прихисток серед гір.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Гослар ( 924 гривень). це дуже старовинне і казкове місто, його заснував в 10 столітті імператор Генріх I після відкриття срібних родовищ в довколишньому Раммельсберге. Багатства, отримані від видобутку срібла, які притягнули увагу імператора Священній Римській імперії, принесли Гослару статус Імперського міста. Гуляючи по вулицях міста, анітрохи не постраждалих під час Другої світової війни, важко позбавитися від відчуття, що знаходишся в якійсь в казці або, прогулюєшся принаймні, по величезній кіношній декорації із затишними фахверковими будинками, віковою брущаткою, загадковими льохами.
Переїзд та поселення в готель.
Ночівля.

День 3-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд до Данії.
Нас чекає найкраще місто землі - Копенгаген.
Оглядова екскурсію по місту (у вартості туру).
Тут є все! Смачна їжа, різноманітна архітектура, гостинні люди, а головне - затишок. Його данці називають рецептом свого щастя, адже дуже часто в суєті великого міста не вистачає саме затишку.
Ну і якщо Ви шукайте щось особливе, ласкаво просимо на оглядову пішохідну екскурсію по Копенгагену. Наше завдання - зробити так, щоб Копенгаген «припав вам до душі».
У вільний час запрошуємо Вас на факультативні екскурсії, які ще більше дозволять Вам дізнатися про це місто - казку:
«Автобусна екскурсія по Копенгагену» ( 709 гривень).
Ми починаємо екскурсію на Ратушній площі, де Ви побачите будівлю Ратуші, парк Тіволі і Гліптотеку Фонду Карлсберг. Потім ми вирушаємо до замку Кристиансборг, де Ви почуєте історію заснування міста, побачите пам'ятник єпископу Абсалону, якого вважають засновником Копенгагена, а також дізнаєтеся які історії пов'язані з цим замком. Ми також проїдемо повз Крістіаніі - вільне міста сучасних хіпі. Далі наш шлях лежить до каналу Нюхавн - однієї з головних визначних пам'яток Копенгагена. Звідси ми доїдемо до королівського палацу Амалієнборг і побачимо дві церкви: величний Мармуровий Собор і православну церкву Олександра Невського і дізнаємося історію її будівництва. Ми зупинимося біля фонтана Гефіон - найбільшого фонтану в Копенгагені і дізнаємося, який міфологічний сюжет покладений в основу його створення. І завершимо ми нашу подорож біля Русалочки - знаменитого символу Данії, у якого кожен день збирається безліч туристів, охочих сфотографуватися.
«Копенгаген на воді» (18€) - авангард, модерн, класика й королівська вишуканість все це чудово поєднується у цьому місті. Запрошуємо вас побачити Копенгаген з води. Прогулянка каналами міста на катері.
Вільний час.
Поселення в готель.
Ночівля.

День 4-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Вільний час в Копенгагені.
У вільний час запрошуємо Вас на екскурсії:
«Королівські замки Данії» ( 1078 гривень + вх. квиток). Палац Фредеріксборг, побудований королем Крістіаном 4 м. – це не тільки національна портретна галерея колекцій видатних датських майстрів, а й історичний музей, в якому прекрасно збережені аутентичні інтер’єри 16го століття та фонтан Нептуна, що вітає гостей палацу у внутрішньому дворі. Насолодитись величчю замка в повній мірі допоможе прогулянка по вражаючому витвору, ландшафтної думки,- парку. Адже він є поєднанням одразу і французького і англійського парків. Такого не побачиш більше ніде. Далі їдемо перевіряти, що саме не добре в Датському королівстві. Зовнішній огляд замку Гамлета – Кронборгу.
14:30 – виїзд з Копенгагену.
Переїзд та поселення в готель.
Ночівля.

День 5-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Прибуття у Берлін. Пересування по місту на громадському транспорті (самостійна оплата).
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Пішохідна екскурсія по Берліну ( 308 гривень). Його з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР, а нині - об'єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв. На нас чекають: Музейний острів, зовнішній Огляд головного Кафедрального собору, історичний район Берліну – район церкви Святого Миколая, Червона ратуша, фонтан Нептуна та церква Святої Марії.
«Погляд крізь час» ( 462 гривень). Під час цієї великої автобусної екскурсії ми познайомимось з головними символами міста: Брандербурзькі ворота, Берлінський парламен – Рейхстаг, меморіальна церква Кайзера Вільгельма, колона Перемоги, Пам’ятник Холокосту, посольський квартал. Маршрут дає можливість ближче познайомитись з багатомільйонним містом та його історією.
Виїзд до Львова.
Пізнє повернення в Україну (залежить від проходження кордону).

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

Супровід керівником групи
Проживання по маршруту: готель 3*
Харчування - сніданки
Екскурсії згідно програми туру
Страхування

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

Депозит - 1078 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
Проїзд в громадському транспорті
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 62 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda