Греція. Між небом та землею

7848,00
грн.
8000,00
грн.
Прекрасна Еллада, сьогоднішня гостинна Греція – це три тисячі років захопливої історії, золоті й мармурові пляжі Халкідіки, унікальні архітектурні та природні пам’ятки Македонії, відомі нам із книжок про безсмертних грецьких богів і відважних героїв. Скористайся з нагоди прогулятися у сонячних САЛОНІКАХ, послухати історії старовинного ДІОНА і зачаровано спостерігати за діамантовими бризками у місті водоспадів ЕДЕСІ, відвідати завислі поміж небом і землею монастирі МЕТЕОРА, з палуби кораблика оглянути СВЯТИЙ АФОН – єдину в світі чернечу республіку під опікою Богородиці та побачити міфічний ОЛІМП, про який досі переказують дивовижні легенди. І обов’язково закинути монетку в ідеально чисту воду теплого грецького моря, щоб колись неодмінно сюди повернутися! 

Станом на 26.01.2022 - 8236,5 грн. по курсу € 32.30 грн.

З нічними переїздами: З нічними переїздами

Країни: Греція

ПРОГРАМА
COVID УМОВИ
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: 6:30 збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал 7:00 виїзд зі Львова. Перетин українсько-румунського кордону. Зустріч туристів на залізничному вокзалі м. Мукачево, що прибувають потягами: №17 Харків - Ужгород № 4 Запоріжжя - Ужгород №81 Вінниця - Ужгород. Нічний переїзд в Салоніки.


День 2: Прибуття на курорт Пієрія. Поселення в готель . Відпочинок на морі  Маршрут (Львів) - (Стрий) - (Мукачево) - Салоніки - Діон - Метеори - Салоніки - (Мукачево) - (Стрий) - (Львів) Греція. Між небом та землею Факультативно пропонуємо: Вечірній трансефер м. Салоніки та оглядову екскурсію 25€ дор./20€ діти до 11,99 років Ночівля.

День 3: Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі Факультативно пропонуємо Комплекс монастирів Метеора 38€ дор./33€ діти до 11,99 років Ночівля.

День 4: Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі Факультативно пропонуємо Гора Олімп і м. Діон 28€ дор./23€ діти до 11,99 років Ночівля.

День 5: Сніданок. Вільний день.Відпочинок на морі Факультативно пропонуємо поїздку в аквапарк Waterland 35€ дор./31€ діти до 11,99 років вхідний квиток у вартості Терми Арідея і місто водоспадів Едеса 33€ дор./28€ діти до 11,99 років вхідний квиток у вартості Ночівля.

День 6: Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі Факультативно пропонуємо Круїз до святої гори Афон 48€ дор./43€ діти до 11,99 років Ночівля День 7: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Збір групи. Переїзд у Львів. День 8: Прибуття до Львова орієнтовно 23:59.

COVID УМОВИ

Для перетину кордону з Грецією необхідно пред'явити негативний антиген-тест на Covid-19 зданий не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону з Грецією (за бажанням. Оплата при бронюванні туру- 13€).  Також, Турист може мати сертифікат вакцинації (всі вакцини) або сертифікат одужання відCovid-19 (180 днів від виздоровлення). Правила для дітей - 0-11р без вимог, 12-17р - тест. В турі буде організовано групова здача антиген-тесту на Covid-19 в Ужгороді. Час очікування результату 1 год.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:


• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 3*
• супровід керівника групи
• сніданок в готелі
• страхування

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• факультативні екскурсії
• особисті витрати
• курортний збір в готелі/віллі - від 1 до 2€/ніч (оплата на місці)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19 
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda