Love is... Florida!

38094,00
грн.
39000,00
грн.
Якщо на Землі існує місце для ідеальної відпустки, то, без сумніву, це − ФЛОРИДА! Від кількості парків розваг, інтерактивних музейних комплексів і мальовничих заповідників голова іде обертом: UNIVERSAL ORLANDO, SEA WORLD, WALT DISNEY WORLD, МОРСЬКИЙ АКВАРІУМ КЛІРВОТЕРА, НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК EVERGLADES ТА ФЕРМА АЛІГАТОРІВ, ЦЕНТР NASA НА МИСІ КАНАВЕРАЛ, СТАРОВИННИЙ МАЯК ЗАТОКИ ДЖУПІТЕР. А ще тут розкішні міста ОРЛАНДО, ТАМПА, ПАЛМ-БІЧ, МАЯМІ та найпівденніша точка США – містечко КІ-ВЕСТ. Сонячна Флорида – це білий, дрібний, як цукрова пудра, пісок пляжів Мексиканської затоки, легкий бриз Атлантичного океану, теплі хвилі бірюзової морської води, неймовірна кількість лісів, річок, озер, лагун із дивовижними мешканцями. Тут хочеться випробувати всі запаморочливі атракціони, ловити кожен звук і запах тропічних заростей, згадати дитинство і щиро дивуватися, захоплюватися, дихати на повні груди, насолоджуватися життям і любити кожну його мить. Бо Флорида – це любов!

Станом на 26.01.2022 - 40095,34 грн. по курсу $ 28.66 грн.
ПРОГРАМА
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: Приліт у Маямі, проходження митного контролю. Збір групи в аеропорті MIA International. Трансфер з аеропорту в готель відбувається під рейс KBP-FRA-MIA (LH1493, приліт о 14:45год. за місцевим часом). 16:30год. - трансфер у готель в агломерації Маямі. Поселення. Вільний час. Ночівля Класичний тип готелів в США.

День 2: Сніданок. Оглядова екскурсія в Маямі (тривалість близько 4 годин) Вільний час. Збір групи, повернення у готель. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 3: Сніданок.   Маршрут Маямі - Кі-Вест - Еверґлейдс - Тампа - Клірвотер - Орландо - Коко-Біч - Джупітер - Палм-Біч - Маямі Love is... Florida! Вільний день. Пропонуємо факультативну екскурсію: Лаймовий Кі-Вест 43$ Збір групи, повернення у готель. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 4: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Пропонуємо факультативну екскурсію: Фотополювання на фермі алігаторів 68$ (вхідні квитки у Національний парк та ферму в вартості) Національний парк Еверґлейдс Збір групи, переїзд у готель на заході штату Флорида (FL). Поселення, ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 5: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Тампу. Прогулянка в Тампі Вільний час. Збір групи, переїзд у готель в агломерації Тампи. Поселення, ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 6: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Пропонуємо факультативні екскурсії: Пляж Номер 1 у США 23$ Унікальний Морський акваріум-госпіталь (вхідний квиток 33$) Збір групи, переїзд у готель в агломерації Орландо. Поселення, ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 7: Сніданок. Вільний час. Прогулянка в Орландо Чарівна казка WaltDisneyWorld (трансфер) (вхідний квиток від 109$/день) Пригоди в парку Universal Orlando (трансфер) (вхідний квиток від 80$/день) Парк водних розваг SeaWorld (трансфер) (вхідний квиток від 90$/день) Збір групи, повернення у готель. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 8: Сніданок. Вільний час. Чарівна казка WaltDisneyWorld (трансфер) 10$ Пригоди в парку Universal Orlando (трансфер) 10$ Парк водних розваг SeaWorld (трансфер) 10$ Пропонуємо факультативну екскурсію: Вікно у Всесвіт з мису Канаверал 78$ (вхідний квиток у вартості) Відпочинок на пляжі Cocoa beach 23$ Збір групи, повернення у готель. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 9: Сніданок. Виселення з готелю. Збір групи, переїзд у готель на сході штату Флорида (FL). Поселення. Гольф-вечірка по-флоридськи (трансфер) 12$ (вхідний квиток від 16$) Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 10: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у район міста Джупітер. Вільний час. Пропонуємо факультативну екскурсію: Дайвінг з акулами в Південній Флориді 220$ Маяк затоки Джупітер (вхідний квиток 12$) Океанографічний прибережний центр Флориди (вхідний квиток від 12$) Збір групи, переїзд у Палм-Біч. Резервація мільйонерів – Палм-Біч Збір групи. Переїзд у готель в агломерації Маямі. Поселення. Ночівля. Класичний тип готелів в США.

День 11: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Зоопарк Маямі (вхідний квиток 23$) 15:00год - трансфер в аеропорт MIA International

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:


• проїзд комфортабельним автобусом; 
• проживання у готелях; 
• харчування - сніданки в готелях; 
• супровід керівника групи;
 • оглядова екскурсія згідно з програмою туру; 
• медичне страхування 

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• консульський збір (160$) для вироблення туристичної візи США (в разі потреби її виготовлення);
• авіапереліт у/з Маямі (туристи мають можливість самостійно бронювати авіаквитки): у липні орієнтовна вартість авіаквитків Київ(Бориспіль)-Маямі-Київ(Бориспіль) - 650$ (ручна поклажа до 12кг.) у липні орієнтовна вартість авіаквитків Франкфурт-на-Майні-Маямі-Франкфурт-на-Майні - 600$ (ручна поклажа до 12кг.) у липні орієнтовна вартість авіаквитків Стамбул-Маямі-Стамбул - 900$ (ручна поклажа до 12кг.)
• факультативні екскурсії, в'їзди в Національні парки;
• особисті витрати

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Важлива інформація:


•туристи, що подорожують одні, додатково оплачують вартість одномісного розміщення в номері. По можливості, і за бажанням самого Туриста, можливе підселення в номер до інших Туристів, які теж подорожують поодинці. В такому випадку сума оплачена за одномісне розміщення повертається туристу до початку туру. 
• рекомендуємо бронювати авіаквитки не швидше, а ніж за 2 місяці до планованої дати початку туру. після бронювання туру оплачується сума в розмірі 200 дол. США (в гривнях по курсу НБУ). Решта суми оплачується до дня подачі документів на візу в консульство США.
• туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
• фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, департаментів, що обмежують в'їзд на територію їх штату в умовах пандемії Covid-19 
• туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
• фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг

Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda