На лижі в Словаччину

6325,00
грн.
6500,00
грн.
Як завжди, ми вибрали для тебе найкраще: найстаріший туристичний центр Високих Татр Татранська Ломніца і популярний гірськолижний курорт на березі мальовничого озера Штрербське Плесо. Тут ідеальні траси різної складності, СПА-комплекси й дискотеки, колоритні кафе і колиби зі смачними стравами й народними музиками. А красу зимових Татр словами не передати!

Станом на 26.01.2022 - 5781,7 грн. по курсу € 32.30 грн.

Без нічних переїздів: Без нічних переїздів

Країни: Словаччина

Країни: Польща

ПРОГРАМА
COVID УМОВИ
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРОГРАМА

День 1: 7:00 збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізнийчний вокзал 7:30 виїзд зі Львова. Переїзд до українсько-словацького кордону. 12:00 - Зустріч туристів на залізничному вокзалі м. Ужгород, що прибувають потягами: №17 Харків - Ужгород № 4 Запоріжжя - Ужгород №46 Лисичанськ - Ужгород №29 Київ - Ужгород №81 Вінниця - Ужгород Перетин кордону. Переїзд у Високі Татри, м. Попрад. Поселення в готель. Для бажаючих рекомендуємо святкову вечерю "Знайомство з Словаччиною" 28 євро. Повернення в готель. Ночівля.

День 2: Сніданок Трансфер на курорти Високих Татр: Штребське Плесо та Татранська Ломніца Вільний час для катання. Повернення в готель.

День 3: Сніданок. Вільний день. Трансфер на курорти Високих Татр: Штребське Плесо та Татранська Ломніца (самостійний доїзд на громандському транспорті - електричка).  Маршрут (Львів) - (Ужгород) - Попрад - Штребське Плесо - Татранська Ломніца - Ясна - Закопане - (Ужгород) - (Львів) На лижі в Словаччину Рекомендуємо: Трансфер в Низькі Татри, Курорт Ясна, гора Хопок 18 євро. Карта схилів Ясна. Вільний час для катання. Повернення в готель.

День 4: Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Катання на курортах Високих Татр: Штребське Плесо або Татранська Ломніца (самостійний доїзд на громандському транспорті - електричка). Рекомендуємо: Трансфер в зимову столицю Польщі м. Закопане 18 євро. Закопане вільний час для катання, чи для прогулянки на головній вулиці міста - Крупувкі. Повернення в Попрад. Збір групи. Нічний переїзд в Україну.


День 5: Прибуття у Львів орієнтовно 10:00

COVID УМОВИ

Для туру необхідно мати сертифікат вакцинації (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, J&J, Coronovac 14 днів після останньої дози!). Правила для дітей: 0-11р. - без вимог, в супроводі дорослого; підлітки, віком 12-17 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, потребують тест ПЛР. Неповнолітні, які подорожують самостійно, потребують вакцинацію.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

У вартість туру входить:

• проїзд автобусом єврокласу; 
• проживання у готелі 3*; 
• харчування - сніданки в готелі; 
• супровід керівника групи; 
• медичне страхування заняття спортом

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

У вартість туру не входить:


• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
• особисті витрати;
• курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці);
• вартість ski-pass приблизно 50€/день

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

•туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
•туроператор не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid19. 
•туроператор не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. 
• мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
• під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено; Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
• ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДІЙСНИЙ НЕ МЕНШ НІЖ 90 ДНІВ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ТУРУ
Click to order
ОБРАНІ ТУРИ
Total: 
Ваше імя
Телефон або мессенджер
Продовжуючи, ви погоджуєтесь на збір, обробку та зберігання ваших персональних даних таке нам наверно тоже треба добавити в форму підбір туру
ОБРАНІ ТУРИ
Made on
Tilda