Індивідуальна розробка

Не завжди Ви можете легко дізнатися про нестандартні туристичні  тури. Складні варіації авіаперельотів, переїздів, проживання, екскурсій, розважальних заходів дедалі більше користуються попитом у вибагливих та творчих  туристів, яким не підходять стандартні маршрути, які хотіли б урізноманітнити свої подорожі, і яким, можливо, необхідно більше самостійності та незалежності під час поїздки.
Що таке індивідуальні тури від Туристичної компанії “ІдеяТур”? Це повний спект послуг, що доступні як  при бронюванні пакетного туру, так і для клієнтів що прагнуть поєднати бізнес-поїздки з відпочинком, відвідати декілька країн одразу, або ж здійснити свою найзаповітнішу мрію розробивши власний маршрут та спланувавши його до найменших дрібниць, ми пропонуємо: бронювання готелів, авіаквитків, оренда автомобілів, послуги супроводжуючих та гідів, замовлення харчування, квитки на розважальні заходи, концерти, фестивалі, виставки.
Також Туристична компанія “ІдеяТур” розробить для Вашого колективу чи компанії друзів екскурсійний чи відпочинковий тур Україною або за кордоном згідно будь-якого Вашого побажання.