Мультивіза шенген

На сьогодні, шенгенська віза   – дозвільний документ, який надає право безперешкодно відвідувати усі країни Євросоюзу, які підписали Шенгенську угоду «Про скасування паспортного митного контролю.
Якщо Вам потрібна шенгенська віза  або питання полягає в тому, як саме можна отримати візу– Ви звернулись за адресою.
В залежності від типу візи, Ви зможете здійснювати туристичні поїздки, бізнесові візити, легально працевлаштуватись або ж просто насолоджуватись європейськими розпродажами в чисельних торгових центрах та зробити по-справжньому вигідні покупки.
Ділова зустріч, шопінг, туризм – для будь-якої з цих цілей необхідна шенгенська віза.

Для жителів західного регіону найактуальнішою та мабуть найпростішою для відкриття є шенген мультивіза до Польщі, адже у кожному місті відкритий Візовий центр, що полегшує подачу документів, Вам не потрібно їхати до Посольства, стояти в чергах та нервувати за неправильно складений пакет документів.

Туристична компанія “ІдеяТур” надасть безкоштовну консультацію, допоможе підготувати пакет документів на будь-який тип візи у кожному окремому випадку, що гарантує 100% відкриття візи.

Від Вас потрібні лише український та закордонний паспорти та квитанція про оплату сервісного збору, все інше зробимо ми!

Вартість повного пакету документів 2000 грн. !!!

Страхування  з покриттям 30000 євро без франшизи 60 грн.
Довідка з банку з рухом коштів за останні 6 місяців 350 грн.
Запрошення від діючої польської фірми або підприємця для відкриття бізнес візи:

– на 1 та 2 роки;

– на 5 років;

– в запрошення можемо вписати дітей;

 

 

800 грн.

1000 грн.

300 грн.

Надання документів про працевлаштування клієнта 300 грн.
Бронювання готелю на будь-який період 200 грн.