Віза в США та Канаду

Так склалося, що гостьові, туристичні та інші одноразові і мультивізи США та Канади видають досить складно. Консульські чиновники бачать в кожному відвідувачі потенційного іммігранта. Тому, якщо Ви плануєте поїздку в США або Канаду з приватним або діловим візитом, Ви повинні з усією серйозністю підійти до збору документів.

Головна причина відмови у видачі візи – підозра візового чиновника в тому, що Ви плануєте залишитися в США або Канаді довше заявленого терміну. Внутрішня інструкція візового чиновника передбачає “презумпцію винності”. Це означає, що співробітник консульства за замовчуванням повинен бачити в усіх заявниках на візу потенційних іммігрантів. Таким чином, для отримання візи США або Канаду Ви повинні довести зворотне – Ваші неімміграційні наміри (тобто, що по завершенню поїздки, Ви не будете порушувати візовий режим США або Канади та повернетеся в Україну).

Гостьова / туристична віза в США або Канаду обов’язково передбачає комплексну підготовку, тобто Ваші документи повинні бути чітко пов’язані із заповненою анкетою та усними відповідями під час інтерв’ю.

Ми пропонуємо Вам повний комплекс послуг для відкриття гостьової / туристичної візи в США та Канаду:

*обговорення мети поїздки, вироблення найбільш успішної стратегії і мотивації;

*консультація по переліку та змісту документів;

*заповнення он-лайн анкети  і надання Вам підтвердження про реєстрацію даної анкети зі штрих-кодом;

*запис на співбесіду до консульського відділу ;

*підготовка до інтерв’ю в Консульському відділі посольства (які питання можуть задавати, як на них відповідати, як себе поводити і т.д.);

*консультація про порядок в’їзду і терміни перебування в США або Канаді.

Вартість повного пакету документів: 200$